Про нас    Компанія Profix спеціалізується на поставках ручного інструменту, електроінструменту, промислової хімії, а також робочого одягу та взуття високої якості. Підприємство було засноване 1993 року у Варшаві і швидко стала одним з найбільших дистриб'юторів ручного та електроінструменту в Польщі.


     Profix має розвинуту торгівельну мережу, виробляє продукцію під власними брендами, веде логістичне обслуговування, здійснює маркетингову діяльність. Компанія
активно підтримує своїх клієнтів та реалізує безліч спільних маркетингових заходів.

    Компанія бере участь у благодійній діяльності, підтримує діяльність місцевих організацій, спонсорує талановитих спортсменів. У своїй діяльності піклується про навколишнє середовище.

    Штаб-квартира компанії Profix знаходиться у Варшаві, а центр дистрибуції - за 20 км від центру Варшави на трасі № 7 (в напрямку на Гданськ). Продукцію компанії продають понад 5000 клієнтів на території Польщі і за кордоном.     Profix продає свою продукцію у багатьох країнах світу, зокрема це: Росія, Білорусь,

   Молдова, Словаччина, Чехія, Литва, Латвія, Естонія, Греція, Хорватія, Швеція, Ісландія, Нідерланди, Болгарія та ін.. Має свої офіційні представництва на Україні і в Румунії.

    Компанія Profix як дистриб’ютор, працює з більш ніж 140 постачальниками.
Крім того Profix виробляє значну частину продукції під власними брендами. В Україну компанія постачає інструмент під торговими марками Mega, Proline, Proline HD, який виробляється більше, ніж у 20 країнах світу.

    Склади компанії Profix займають понад 5000 квадратних метрів - це більше 15 000 палето-місць, що дозволяє тримати оптимальний залишок товару. Крім того, на базі складу працює центр з дослідження та удосконалення якості товару.

    Важливо відзначити, що уся продукція виробляється для Євросоюзу, а тому відповідає високим європейським стандартам.


    Представництво Profix в Україні почало свою роботу з січня 2012 року і за півтора роки своєї діяльності компанія уже може похвалитися досягнутими результатами в нашій країні.

    Постійне розширення клієнтської бази, дистриб'юція практично по всій країні, присутність в найбільших мережах будівельних гіпермаркетів України. 

     Крім того, компанія "Профікс Україна" виступає генеральним спонсором Київського мікс-файт клубу "Октагон", забезпечуючи спортсменів інформаційною та матеріальною підтримкою.